Hakkımızda

Crystal Yapı & Mimarlık
Kurumsal Kimlik

2000 yılında kurulan Crystal Yapı & Mimarlık firmamızın başladığı yolculuk; çıraklık, ustalık ve kalfalık sıralaması ile günden güne hızla ilerleyerek esnaflık prensiplerine bağlı kalmıştır.

Bütün yaptığımız işlerde belirli çıraklık ve ustalık döneminden geçerek işlerimizin incelikleri hakkında bilgi ve tecrübe edinilmiştir.

Ayrıca dekorasyon fuarlarına ve uygulama seminerlerini takip ederek ve katılarak, yeni çıkan ürünler hakkında devamlı bilgi edinilerek doğru uygulama ve işçilik kalitemizi korumaktayız.

Crystal Yapı & Mimarlık olarak şunu çok iyi biliyoruz ki, kaliteli işin tek şartı sadece kaliteli malzemeden geçmiyor. Bunun yanında çok iyi tecrübe ve bilgi birikimi, yani kaliteli işçilikten geçmektedir.

Bunun için yaptığımız tüm işlerde hepsi alanında profesyonel ustalardan oluşmaktadır. Ustaların denetimini ve kontrolünü daha profesyonel kişilerle firmamızın yetkilisi tarafından sağlayarak müşterilerimizin bize sunmuş olduğu güveni boşa çıkarmayarak, müşterilerimize her zaman birinci sınıf iş çıkararak verdikleri paranın karşılığını fazlası ile almalarını sağlıyoruz.

Crystal Yapı & Mimarlık, yılların verdiği tecrübe ve farklı farklı projelerden edindiği bilgilerin birikimi ile birlikte sizlerin hayallerini gerçekleştirmektedir.

Müşteri portföyümüzü müteahhitler, iç ve dış mekanlar, evler, yazlıklar, köşkler, villalar, işyerleri, ofisler, bürolar, kooperatifler, mimari tasarım ve uygulamalar ve bireysel müşteriler oluşturmaktadır.

Crystal Yapı & Mimarlık olarak 2000 yılından bu güne sektörün birçok önde gelen tadilat, tamirat, dekorasyon, mantolama, alçıpan, kartonpiyer, boya ve badana, çatı, çatıcı, fayans ve kalebodur ustaları ile çalışmaktayız.

VİZYONUMUZ

İstanbul’ un her yerinde ve her kesiminin güven içinde tüm dekorasyon işlerini bize teslim eden, müşteri memnuniyetini prensip edinen, esnaflık prensiplerine yakışır şekilde sürekli yeni gelişen ürünleri ve uygulamaları takip ederek fark ve değer katan, rakiplerimizin bizleri örnek aldığı evrensel, saygın piyasa değeri yüksek öncü Yapı, Mimarlık, Tadilat, Tamirat ve Dekorasyon firması olmaktır.

Crystal Yapı ve Mimarlık olarak, A’ dan Z’ ye evinizle ilgili tüm tadilat, tamirat ve dekorasyon işleriniz için 7 / 24 hizmetinizdeyiz.

Birlikte Çalışabilmek Ümidiyle.


HİZMETLERİMİZ;

* Şişli Komple, Anahtar Teslimi, Full Tadilat, Tamirat, Dekorasyon İşleri Ustası,

* Şişli Ev Tadilat, Tamirat, Dekorasyon İşleri Ustası,

* Şişli Banyo Tadilat, Tamirat, Dekorasyon İşleri Ustası,

* Şişli Mutfak Tadilat, Tamirat, Dekorasyon İşleri Ustası,

* Şişli İşyeri, Ofis, Büro, Avm, Market Tadilat, Tamirat Dekorasyon İşleri Ustası,

* Şişli Mimarlık, Mimari Danışmanlık Hizmetleri,

* Şişli İç ve Dış Cephe Mantolama İşleri Ustası,

* Şişli Alçıpan, Alçısıva, Asmatavan, Kartonpiyer İşleri Ustası,

* Şişli Boya, Boyacı ve Badana, Badanacı İşleri Ustası,

* Şişli Çatı Kurulum, Çatı Yapım, Yalıtım, İzolasyon, Tadilat İşleri Ustası,

* Şişli Kalebodur, Fayans, Seramik İşleri Ustası.

ETİKETLER :

Şişli tadilat, Şişli tamirat, Şişli dekorasyon, Şişli tadilat firması, Şişli tamirat firması, Şişli dekorasyon firması, Şişli tadilat fiyatları, Şişli tamirat fiyatları, Şişli dekorasyon fiyatları, Şişli daire tadilatı, Şişli daire tamiratı, Şişli daire dekorasyonu, Şişli banyo tadilatı, Şişli banyo tamiratı, Şişli banyo dekorasyon, Şişli mutfak tadilatı, Şişli mutfak tamiratı, Şişli mutfak dekorasyonu, Şişli işyeri tadilatı, Şişli işyeri tamiratı, Şişli işyeri dekorasyonu, Şişli ofis tadilatı, Şişli ofis tamiratı, Şişli ofis dekorasyonu, Şişli büro tadilatı, Şişli büro tamiratı, Şişli büro dekorasyonu, Şişli mimarlık firması, Şişli mimarlık bürosu, Şişli mimarlık ofisi, Şişli iç mimarlık firması, Şişli iç mimarlık bürosu, Şişli iç mimarlık ofisi, Şişli mantolama, Şişli bina mantolama, Şişli bina iç mantolama, Şişli bina dış mantolama, Şişli mantolama firması, Şişli mantolama firmaları, Şişli mantolama fiyatları, Şişli mantolama ustası, Şişli alçıpan, Şişli alçıpan firması, Şişli alçıpan ustası, Şişli alçıpan fiyatları, Şişli boya, Şişli boyacı, Şişli boyacı ustası, Şişli boyacı fiyatları, Şişli badana, Şişli badana ustası, Şişli badana fiyatları, Şişli çatı, Şişli çatıcı, Şişli çatı ustası, Şişli çatı fiyatları, Şişli çatı izolasyon ustası, Şişli çatı yalıtım ustası, fiyatları, firması, firmaları, şirketi, şirketleri, Şişli fayans, Şişli fayansçı, Şişli fayans ustası, Şişli fayans işçiliği, Şişli fayans fiyatları, Şişli fayans ustası fiyatları.